Witaj na stronie Alfa Life

Naszą misją jest edukowanie i pomaganie ludziom w przywróceniu zdrowia i równowagi organizmu. Wiedza o zdrowiu pomaga dokonywać świadomych wyborów na co dzień, dzięki którym możesz zapobiec wielu chorobom cywilizacyjnym. Ignorancja powoduje, że życie ciągle zaskakuje przykrymi niespodziankami. Dąż do mądrości, bo mądrość to sztuka “oddzielania ziaren od plew”.

Wieki temu Hipokrates ojciec medycyny zachodniej głosił ponadczasową mądrość „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. Nie daj się zaskoczyć chorobie. Dokonuj dobrych wyborów. To czym karmisz swój umysł i ciało odzwierciedla stan Twojego zdrowia. Ważne jest, nie tylko to, co jesz i pijesz, ale również co oglądasz, czytasz, jakimi informacjami obciążasz swoją psychikę. Czy umiesz się odciąć od problemów dnia codziennego, czy wręcz przeciwnie, bez końca je rozpamiętujesz? Nie da się oddzielić ciała od emocji. Żeby cieszyć się dobrym zdrowiem, na każdej płaszczyźnie musi być zachowana równowaga.

Korzystaj z nowoczesnych technologii również w zakresie diagnostyki tj. testy DNA, badanie nietolerancji pokarmowej, najnowocześniejsze badania mikroflory jelitowej czy stresu oksydacyjnego.

Wiedza o swoim kodzie genetycznym pozwoli Ci na szeroko pojętą profilaktykę chorób, które dziedziczysz po swoich przodkach: rodzicach, dziadkach etc. Badania mikroflory i nietolerancji pokarmowej odzwierciedlają stan Twoich jelit (które według najnowszych badań są drugim mózgiem) będących podstawą odporności człowieka i wskazuje, które z pokarmów powinieneś czasowo wykluczyć ze swojej diety, żeby zatrzymać chorobę.

Diagnostyka ta pomoże Ci wyeliminować nieświadome błędy i zachować na dłużej jakże ważne: zdrowie, kondycję, jasność umysłu i młodość.

Nowość! Suplement Candida tylko 60 zł brutto dwumiesięczna kuracja. Zamknij

0

Your Cart